Moji priatelia

Amicum moneas secreto, laudes palam!
Seneca mladší
Moji priatelia, ktorí majú vlastné domovské stránky (v abecednom poradí, ďalších doplním...) :
  • Alexandra Stanovská - Asta
    web: http://www.terminus.sk/~asta
    e-mail: asta@terminus.sk

    Hrá počítačové hry. Je to celkom sympatický človek.

  • Ivan Noris - Vix
    web: http://www.vazka.sk/~vix
    e-mail: vix@vazka.sk

    Poznám ho z vysokej školy. Vždy nás spájala väčšia dávka serióznosti ako mali ostatní. Máme aj iné spoločné záujmy. Počas nášho dlhého pôsobenia v tope (vedení) Fornaxu sme mali často podobné názory na riešenie rôznych problémov.

  • Jarmila Čižeková - Jarka
    web: none://none/
    e-mail: jarka@acmik.org

    Poznal som ju už skôr, ale skutočne sme sa spoznali až na jeseň roku 2000. Zo všetkých mojich kamarátov má práve Jarka mne najpodobnejší pohľad na svet. Som veľmi rád, že ju poznám.
    A ďakujem za morseovku. ;-) Ono je toho ďaleko viac, za čo by si si zaslúžila poďakovanie.

  • Juraj Rehák - Glip
    web: http://glip.planet.sk/
    e-mail: glip@planet.sk

    Poznáme sa z vysokej školy. Chodili sme spolu do prvého ročníka na FEI, ale potom študium vzdal. Bol pri založení študentského servera Crazy (neskôr premenovaného na Fornax). Spomínam si na staré "zlaté" časy, keď sme sa všetci len učili, čo je to unix.

  • Martin Očkaják - Mandos
    web: http://hq.alert.sk/~mandos/
    e-mail: mandos@hq.alert.sk.sk

    Spoznal som ho až keď sa pripojil k projektu Medusa DS9. Dal by sa charakterizovať slovkom "intelektuál". Aj keď ja v princípe nejak zvlášť neobľubujem ľudí, ktorí sa radia k inetelektuálom a v mnohych otázkach máme rôzne názory, ale dá sa s ním celkom dobre porozprávať. Je to celkom (povedané jeho slovníkom) "do pohody" človek.

  • Martin Žemlička - Qwerty
    web: http://www.terminus.sk/~qwerty/
    e-mail: qwerty@terminus.sk

    Poznám ho z vysokej školy. Riadi sa heslom: "Dobrá vôľa všetko zdolá". Je večný optimista s večnou radosťou z toho, keď sa mu niečo podarí urobiť, alebo pochopiť. Niekedy sebakriticky hovorí: "Iniciatívny blbec horší ako triedny nepriateľ".

  • Milan Pikula - Www
    web: http://www.terminus.sk/~www
    e-mail: www@terminus.sk

    Poznám ho od strednej školy, teda už dosť dlho. Dalo by sa povedať, že je to môj najlepší kamarát. Naša vzájomná rivalita sa postupne zmenila na spoluprácu. Uskutočnili sme spolu veľa spoločných projektov a ešte plánujeme mnohé uskutočniť.

  • Peter Hronček - Beus
    web: http://fornax.sk/~beus
    e-mail: beus@fornax.sk

    Spoznali sme sa na Fornaxe. Celkom schopný človek. Robil pomocného správcu na Fornaxe, teraz je už plnohodnotný. Spravuje Crazy Talker. Poniektorí o ňom hovoria, že je lenivý. Ja však vždy tvrdím, že lenivosť je matkou pokroku. Je neoblomný vo svojich názoroch, ale rozumne diskutovať sa s ním dá.

  • Tibor Patay - Strider
    web: http://fornax.sk/~strider
    e-mail: strider@fornax.sk

    Spoznali sme sa pri zakladaní Crazy-ho, pokiaľ si dobre pamätám. Robil managera Crazy-ho, neskôr Fornaxu. Časom viac a viac inklinoval k ochrane prírody a vzďaľoval sa od počítačov. Dá sa s ním dobre porozprávať.



Počet prístupov na túto stránku od 11.8.2000 je 6759 Marek Zelem