Marek Zelem

     Som Marek Zelem.

     Narodil som sa 19.Decembra 1976 AD v meste Prešov.

     Poniektorí mi hovoria Elem. Túto prezývku ale nemám rád, takže ma tak prosím neoslovujte. Odpustené je iba niektorým výnimkám.

     Neviem, čo by som tu o sebe napísal. Preto tu uvediem čo si o mne myslia niektorí moji kamaráti. Narozdiel od nich ja o sebe viem všetko a preto je mi ťažko niečo tu napísať. Poznám aj svoje temnejšie stránky, a navyše nevenujem sa iba počítačom, a o inom na inernete nebudem zverejňovať informácie. Ešte by som náhodou napísal niečo čo by sa mnohým nepáčilo...


     Toto si teda o mne myslia moji kamaráti: (Poradie je podľa dátumu napísania)

 • Ivan Noris (VIX) o mne:
  Top hláška:
  <VIX> "Nevieš nejakú vtipnú funkciu, ktorá by mi mesiac "Mar" skonvertovala na číslo "3"?
  <Marek> "Viem, strlen()"

  Spoznal som ho až v prvom semestri, bol WWWčkovým spolužiakom. Väčšinu času trávi programovaním, tak ako on. Keď si nie som istý, či mám íst za WWW, vyberiem si Mareka ;-) On ma totiž nezabije ani si nezačne búchať hlavu o stôl, keď sa spýtam na nejakú totálnu banalitu. ;-) Marek však tiež pristupuje k riešeniu problémov s istou neviazanosťou, čo sa prejavuje zriedkavou, alebo o to kvalitnejšou produkciou Fortuniek (kam patria aj niektoré top-hlášky).
  Okrem počítačov ho zaujíma Star Trek a M*A*S*H, takže ked vypadne sieť, máme o čom hovoriť ;-)
 • Milan Pikula (WWW) o mne:
  Status: dobrý kamarát, besný programátor. Chodili sme spolu na strednú školu, kde nás spájal záujem o počítače a neutíchajúce súboje spectrista - atarista. Neskôr na vysokej sa spolu so mnou zúčastnil zakladania crazyho, programovania viacerých väčších projektov ako boli portíky alebo medúza (to bola vždy viac jeho hračka ako moja). Odkedy z Napri odišiel Glip, robí tam so mnou on. V reálnom živote je trošku príliš seriózny a tajnostkársky, i keď toto sa od jeho nástupu do Napri začína meniť.

       Ak ma poznáte a máte na mňa vlastný iný názor, tak mi ho prosím napíšte mailom a ja ho sem rád doplním.


Počet prístupov na túto stránku od 11.8.2000 je 9606 Marek Zelem